“Terör, bütünlüğümüzü bozamaz”

3 yıl önce
2.225 kez görüntülendi

Hekimhan Belediye Başkanı Sayın Aliseydi Millioğulları Ankara’da meydana gelen terör saldırısı ile ilgili bir açıklama yaptı. Terörü kınadığını ifade eden Millioğulları, “Hepimiz bir bütünüz. Terör milletin bütünlüğünü bozamaz” dedi.

Ankara’da yapılan terör saldırısında ölen vatandaşları rahmetle andığını ifade eden Hekimhan Belediye Başkanı Sayın Aliseydi Millioğulları, “97 vatandaşımızın hayatını kaybettiği bu terör saldırısında Malatyalılarında ölen kişiler arasında olması bizi daha da derinden üzmüştür. Ülkemizde şimdiye kadar yapılan terör saldırısı gibi Ankara’da yapılan terör saldırısı da birliğimizi bütünlüğümüzü bozmak içindir. Bu saldırı karşısında yapmamamız gereken şey, birlik ve beraberlik içerisinde dimdik durmaktır. Ben masum insanların canına kasteden terör belasının her türlüsünü şiddetle kınıyorum.” ifadelerine yer verdi.
Millioğulları “Ben Ankarada vefat eden vatandaşlarımıza Alllah’tan rahmet, acılı ailelerine başsağlığı, yralılara da acil şifa diliyorum. Allah böyle acıları milletimize yaşatmasın bir daha Milletimizin de başı sağolsun” şeklnde konuştu.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz