MİMARLIK ÖĞRENCİLERİ HEKİMHANDA

1 ay önce
474 kez görüntülendi

MİMARLIK ÖĞRENCİLERİ YAZ KAMPI BAŞLADI

IMG_6055

Mimarlık öğrencilerinin yerinde deneyimleme yöntemiyle mimarlığı paylaşmaları kapsamında, yerel yönetimlerle işbirliği içerisinde katılımcı bir şekilde mekânların yeniden işlevlendirilip düzenlenmesi için TMMOB Mimarlar Odası Adana Şubesi, Ankara Şubesi,Balıkesir Şubesi, Elazığ Şubesi, Eskişehir Şubesi, Gaziantep Şubesi, Hatay Şubesi, İzmir Şubesi,Kayseri Şubesi, Malatya Şubesive Mersin Şubesi tarafından İlçemizde Belediye tarafından mülk edinilen Demir-Çelik tesislerinin yeniden işlevlendirilmesi amacıyla düzenlenen Hekimhan “Maden, Mekân, Doğa, Tarih”Mimarlık Öğrencileri Yaz Kampı 41 öğrencinin katılımıyla başladı.

Maden, doğa ve tarihle şekillenen Hekimhan’ın tarihi ve mekânsal potansiyelinin açığa çıkarılması, kültürünü öğrenme ve yaşama yönelik teknik geziler ve sosyo-kültürel etkinliklerle (forum, söyleşi, atölye çalışmaları, konserler vb.) yürütülecek olan Hekimhan “Maden, Mekân, Doğa, Tarih” Mimarlık Öğrencileri Yaz Kampı 22-30Temmuz 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

 

IMG_60333

 

TMMOB Mimarlar Odası Adana Şubesi, Ankara Şubesi, Balıkesir Şubesi, Elazığ Şubesi, Eskişehir Şubesi, Gaziantep Şubesi, Hatay Şubesi, İzmir Şubesi, Kayseri Şubesi,Malatya Şubesi, Mersin Şubesi

ÖĞRENCİ LİSTESİ:

1.  Ahmet Sever – Mustafa Kemal Üniversitesi

2.  Asena Hatice Yıldırım – Çukurova Üniversitesi

3.  Aylin Topçu – Mersin Üniversitesi

4.  Ayşe Soysal – Balıkesir Üniversitesi

5.  Azat Alp – Osmangazi Üniversitesi

6.  Berkutay Coşkun – Gazi Üniversitesi

7.  Birsu Ece – Atılım Üniversitesi

8.  Buse Kama – ODTÜ 

9.  Celal Ataş – Bozok Üniversitesi

10.  Cihan Dondurmacı – Erciyes Üniversitesi

11.  Duygu Damla Ayhan – İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü

12.  Ebru Pektaş – Çukurova Üniversitesi

13.  Feyza Nur Delier – Erciyes Üniversitesi

14.  Funda Yıldıran – Kocaeli Üniversitesi

15.  Gizem Demirhan – Osmangazi Üniversitesi

16.  Gizem Melis Albayrak – Çukurova Üniversitesi

17.  Gökçe Aydan Işık – İstanbul Teknik Üniversitesi

18.  Gökçe Er – Osmangazi Üniversitesi

19.  Gözde Müge Ünal – Gaziantep Üniversitesi

20.  Hakan Takmaz – Dokuz Eylül Üniversitesi

21.  Hatice Yıldız – İstanbul Kültür Üniversitesi

22.  Helin Kızılkaya – Yeditepe Üniversitesi

23.  Helin Odabaşı – Çankaya Üniversitesi

24.  İlayda Çalışgan – İstanbul Kültür Üniversitesi

25.  Medine Koç – Yıldız Teknik Üniversitesi

26.  Mehtap Aslanyüreği – Mustafa Kemal Üniversitesi

27.  Melisa Yıldız – Yakın Doğu Üniversitesi

28.  Merve Nur Doğan – ODTÜ

29.  Merve Yaman – Anadolu Üniversitesi

30.  Özlem Büyüktaş – Mustafa Kemal Üniversitesi

31.  Pınar Can – Hasan Kalyoncu Üniversitesi

32.  Recve Ezgi Atmaca – İzmir Ekonomi Üniversitesi

33.  Refik Buğrahan Er – Erciyes Üniversitesi

34.  Sevim Çalışkan – Erciyes Üniversitesi

35.  Sıla Kanyar – Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi

36.  Şerif Açıkbaş – Dokuz Eylül Üniversitesi

37.  Şilan Mızrak – Kocaeli Üniversitesi

38.  Tuba Can Kaynak – Mustafa Kemal Üniversitesi

39.  Uğur Ziyanak – Çukurova Üniversitesi

40.  Yunus Yağar – 19 Mayıs Üniversitesi

41.  Yusuf Erkan – Nuh Naci Yazgan Üniversitesi

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz