BAŞKAN MİLLİOĞULLARIN’DAN SPORCULARA YEMEK

3 yıl önce
3.007 kez görüntülendi

Hekimhan Belediye Başkanı Aliseydi Millioğulları, 16 Kasım Pazartesi günü Malatya Öğretmenevin de Hekimhan Belediyesi Girmana Spor Kulübü futbolcularına akşam yemeği verdi.

 

Yemeğe Başkan Aliseydi Millioğulları’nın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Metin Şahin, Meclis Üyeleri Emin Kılıçaslan, Nevzat Kızılaslan, Nadir Kınık, Nebi Yiğit ile Amatör Spor Kulüpleri derneği başkan vekili Aziz Yiğit, Malatya Antrönerler derneği Başkanı Nihat Bayındır, Saha Komiserleri derneği başkanı Nurettin Karaağaç, Amatör spor kulüpler il temsilcisi vekili Erkan Van, Anadolu Spor Gazetecileri derneği başkanı Akif Çelik, Galatasaray Spor Okulu sorumlusu Sezer İnce, Spor Yorumcusu Adil Kınık ‘da katıldı.

 

Hekimhan Belediyesi Girmana Spor Kulübü Başkanı Nadir Kınık ve yönetim kurulu üyeleri ile Sporla yakından ilgilendiğini belirten Hekimhan Belediye Başkanı Aliseydi Millioğulları’nın, spora ve sporcuya verdiği her desteğin kendisini mutlu ettiğini söyledi. Başkan Kınık, yeni sezonda takım oyuncularına başarılar diledi.

girmana2

Hekimhan Belediye Başkanı Aliseydi Millioğuları ise yaptığı konuşmada;

Amaçlarının gençlerin daha iyi ve hak ettikleri şartlarda spor yapmalarını sağlamak olduğunu dile getirdi. Başkan Millioğulları, “Onlar bizim geleceğimizdir. Sportif etkinlikler kötü alışkanlıkların önünde bir engel olmalıdır. Spor sağlıktır, sağlıklı düşünmedir. Çocuklarımızı ve gençlerimizi iyiye ve doğruya yönlendirmektir.

Genç nesli kötü alışkanlıklar edinmelerini önlemenin kendilerinin temel görevi olduğunu belirten Başkan Millioğulları, 1. Amatör Büyükler liginde mücadele eden sporcuları tebrik ederek, Hekimhan Belediyesi Girmana Spor olarak 2015-2016 sezonu içinde sporcularımızdan başarı beklediklerini dile getirdi.

girmana3 girmana4

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz