Anneler Günü

10 ay önce
494 kez görüntülendi

Anneler Günü dolayısıyla program düzenlendi.

IMG_8723

Hekimhan Belediyesi tarafından Tarihi Taşhan’da düzenlenen programa bin 500 davetli katıldı. Katılımcılara Anneler Günü anısına çeşitli hediyeler dağıtıldı.

Hekimhan Belediye Başkanı Aliseydi Millioğulları, törende yaptığı konuşmada, annelerin aşıladığı insani değerlerin kendilerine bir ömür boyu yol gösterici olduğunu söyledi.

Anneleri yılın bir günü değil her gün mutlu etmenin, ilgilenmenin birinci görevleri olduğunu aktaran Millioğulları, “Hayata gözümüzü açtığımız andan itibaren, karşılıksız emek ve inanılmaz fedakârlıklarıyla, yaşamımızı şekillendiren, dünyamızı zenginleştiren, hayat boyu yol göstericimiz, koruyucumuz, en büyük destekçimiz annelerimiz sevgilerin en yücesine, mutlulukların en güzeline layıktır. Tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor iyi eğlenceler diliyorum.” dedi.

IMG_8701

Hekimhan Belediye Başkanı Aliseydi Millioğulları’nın eşi Pakize Millioğulları, etkinlikle yaptığı konuşmada, annelerin merhameti, çileyi, sabrı ve fedakârlığı aşk haline getirmiş yüce varlıklar olduğunu söyledi.

Programda 10 Ekim’de Ankara’da düzenlenen terör saldırısında şehit olan Hekimhanlı Ata Önder Atabay ve Mehmet Ali Kılıç’ın ailelerine hediye verildi.

CHP Kadın kolları başkanı Emine Irgat Soyer günün anısı olarak Pakize Millioğulları’na plaket takdiminde bulundu.

Program Suna Köroğlu’nun müzik dinletisi ve yemek ikramının ardından sona erdi

IMG_8719

IMG_8674

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz